Tych przypadków UFO nie potrafi wyjaśnić nawet Pentagon
160
Views

Przypadków UFO w samym 2022 roku było sporo. Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat jeszcze więcej. Okazuje się, że ponad 170 z nich nie jest w stanie wyjaśnić nawet Pentagon!

Pentagon wydaje raport na temat niezidentyfikowanych obiektów latających

Miłośników teorii spiskowych na tym świecie nie brakuje. Jednym z najczęściej obserwowanych zjawisk jest rzekome zauważenie niezidentyfikowanego obiektu latającego, znanego potocznie jako UFO. W samym 2022 roku Pentagon otrzymał łącznie 510 zeznań, na których obserwujący zarzekali się, że widzieli statek obcej cywilizacji.

Przeczytaj także: Awarie na Ziemi! Powodem wybuchy na… Słońcu!

Tych przypadków UFO nie potrafi wyjaśnić nawet Pentagon
Czy cywilizacje pozaziemskie regularnie odwiedzają naszą planetę?

Przypadków UFO, które widzieli zwykli szarzy ludzie, jest od groma. Pentagon co roku publikuje dokument, w którym wyjaśnia przypadki zarejestrowania niezidentyfikowanych obiektów latających. Okazuje się, że 171 tych przypadków Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych nie jest w stanie wyjaśnić!

W raporcie złożonym przez Biuro Dyrektora Wywiadu Narodowego (ODNI) poinformowano, że w samym 2022 roku Pentagon otrzymał i zweryfikował ponad 500 zgłoszeń o niezidentyfikowanych obiektach latających. Czy tyle właśnie było przypadków UFO w USA? 11-stronicowy raport wyjaśnia, że 366 z nich po raz pierwszy opisano w 2022 roku.

Ile było przypadków UFO w 2022 roku?

Pentagon przyznał, że 195 z 366 obiektów udało się rozpoznać. W 163 z nich niezidentyfikowanym obiektem latającym były “balony lub obiekty podobne”, kolejne miejsce z liczbą 26 przypadków zajmują drony. Pozostałe 6 z nich to śmieci (np. torby plastikowe) lub ptaki. Pozostałych 171 obiektów… nie udało się zidentyfikować lub dopisać do żadnej z grup.

Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych podkreślił jednocześnie, że nie będzie komentował przypadków UFO, które mogłyby mieć miejsce. Pozostaje zadać sobie więc pytanie, ile tak naprawdę z tych 171 obiektów, było pojazdem cywilizacji pozaziemskiej?

Tych przypadków UFO nie potrafi wyjaśnić nawet Pentagon
Pentagon nie jest w stanie wyjaśnić 171 przypadków UFO, które zgłoszono w 2022 roku!

Źródło: Pentagon

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.