Connect
To Top

ResQ Club: Nie marnujemy dobrego jedzenia!

ResQ – nowa aplikacja idzie o krok dalej od swoich konkurentów, dając użytkownikom możliwość wyboru konkretnych posiłków.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Jak działa aplikacja?

Aplikacja ResQ powstała, żeby pomóc restauracjom, kawiarniom i sklepom spożywczym zminimalizować ilość wyrzucanej żywności. Umożliwia sprzedaż jedzenia, którego w danym dniu nie kupili tradycyjni klienci.

“Myślę, że najlepszym sposobem na wyjaśnienie zastosowania aplikacji jest podanie kilku przykładów ofert, które w ostatnim czasie się w niej pojawiły: restauracja DZiK wystawiła kawałki toru, które zostały po imprezie urodzinowej. W Koko & Roy można kupić nadwyżkowe zestawy lunchowe. W Leonardo Verde sprzedano pizzę, którą przez pomyłkę dwa razy nabito na kasę. W Kawa Łyk Sztuki do kupienia były soki przygotowane z owoców, które następnego dnia byłyby już zepsute.” – opowiada Michał.

Dla użytkownika darmowej aplikacji kupowanie w ResQ to nie tylko ratowanie jedzenia, ale też oszczędność. Porcje sprzedawane są za ok. 50% regularnych cen. Minusem rozwiązania jest konieczność odebrania jedzenia na wynos. Po swoje zamówienie trzeba się stawić do lokalu w określonym przedziale czasowym.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.