184
Views

Road to ESL to pierwszy taki program stażowy na rynku. Jest to niepowtarzalna szansa na naukę i pracę pod okiem fachowców z ogromnym i unikalnym doświadczeniem w błyskawicznie rozwijającej się branży esportowej.

Oferta staży skierowana jest do ludzi młodych (powyżej 18 roku życia), studentów i absolwentów, którzy interesują się esportem, a jednocześnie chcieliby nabyć kluczowe umiejętności, które pomogą im rozwijać się w każdej branży. Co istotne różnorodność pozycji stażowych jest tak duża, że nawet osoby, które nie są esportowymi entuzjastami wyniosą z nich wartość i rozwiną swoje umiejętności.

Staż będzie odbywał się w pełnym wymiarze godzin (40 h/tygodniowo), a okres trwania to sierpień 2019 – styczeń 2020. Przyjęci kandydaci mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 1500 złotych netto.

Podczas drugiej edycji stażu, poszukiwani są kandydaci na konkretne stanowiska, w Katowicach oraz Warszawie:

  • Human Resources (Katowice) – główne zadania to wsparcie procesów oraz rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, w tym rekrutacji i adaptacji pracowników, zarządzania szkoleniami, bazami danych, zarządzanie benefitami pracowniczymi (opieka medyczna, Multisport), a także współpraca z biurem rachunkowym w zakresie umów, płatności, administracji urlopami, etc.;
  • Redakcja esportowa (Katowice) – research informacji o turniejach esportowych, zawodnikach i działaniach w social media, tworzenie prezentacji dla komentatorów esportowych oraz współpraca z nimi;
  • Travel (Katowice) – booking biletów lotniczych zarówno dla graczy, jak i dla pracowników, współpraca z firmami oraz poszukiwanie nowych kontrahentów, tworzenie planów pomocy oraz pomoc przy obsłudze graczy podczas eventów, pomoc w prowadzeniu dokumentacji;
  • Zarządzanie projektami/Analiza danych (Katowice) – tworzenie kosztorysów realizowanych projektów międzynarodowych oraz krajowych w obszarze esportu, raportowanie finansowe w trakcie i po zakończeniu projektu;
  • Sprzedaż (Warszawa) – wspieranie działu sales podczas spotkań z klientami, udział w sesjach kreatywnych przy tworzeniu nowych produktów, uzupełnianie ofert i prezentacji sprzedażowych.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia stażu, a najlepsi, po jego zakończeniu, będą mieć szanse na stałe zasilić szeregi ESL Polska.

Informacje dotyczące sposobu zgłaszania swojej kandydatury oraz zasady programu dostępne są tutaj

Program stażowy ESL Polska to realna możliwość nabycia praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy w środowisku esportowym.

Kategoria artykułu
Gry · Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.