Ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty HCR-a!

Na platformie NuPlays ruszyła przedsprzedaż najnowszego albumu wrocławskiego rapera HCR związanego z wytwórnią Sony Music Polska. Wydawnictwo promują single (Tego mi brakuje, KaliforniaKamp, Lepszym Człowiekiem), a  płytę można zamówić jako CD z autografem lub pakiet CD + koszulka.

HCR (Piotr Szot) to wrocławski raper związany z kulturą hip-hopu już od lat 90-tych. „Lepszym człowiekiem” to pierwszy długogrający album HCR-a. W równym stopniu zainspirowany kalifornijskim g-funkiem (2Pac, Snoop Dogg), co nowojorską klasyką gatunku (Wu-Tang Clan, 50 Cent). HCR stawia na pozytywny przekaz i składa hołd kulturze hip-hop. Jednak dzięki melodyjnym refrenom i świeżym brzmieniom jego zakorzenione w hip-hopowej tradycji utwory są przystępne dla szerokiego grona słuchaczy. HCR mawia, że dzięki muzyce staje się lepszym człowiekiem.

Płyta CD pt. „Lepszym człowiekiem” z autografem HCR-a dostępna jest w serwisie NuPlays w cenie 34,99 zł

T-shirt w cenie  80 zł

Premierowy zestaw CD + T-shirt w cenie 105 zł

Preorder w NuPlays – jak to działa

NuPlays to platforma online dla branży muzycznej. Pozwala wytwórniom i artystom tworzyć dowolne pakiety produktów, a dodatkowo świadczy wiele usług wspierających sprzedaż muzyki, szczególnie na etapie premiery – począwszy od logistyki, przez sprzedaż dużych plików i transmisji live a na produkcji gadżetów w trybie „na żądanie” kończąc.

Oferta dodana na NuPlays może być kierowana zarówno do fanów w Polsce jak i zagranicą, ponieważ jest automatycznie tłumaczona na język angielski i dostępna na anglojęzycznej  wersji serwisu nuplays.com. System umożliwia odbieranie płatności w PLN, USD, EUR i GBP, a środki są automatycznie i w czasie rzeczywistym przekazywane na konto artysty.    

Wśród artystów, którzy organizowali w NuPlays premiery swoich wydawnictw są m.in. COMA, TEDE, Michał Urbaniak, BFF i wielu innych.