“Lato, lato wszędzie; zwariowało, oszalało moje serce” – chyba każdy z nas zna słowa tej piosenki zespołu Formacja Nieżywych Schabuff. Oficjalnie przywitaliśmy najgorętszą porę roku, a Spotify przygotowało dla nas specjalne playlisty, które będziemy mogli słuchać w te upalne dni! Co poleci na naszych głośnikach?

Spotify rozkręci nasze lato

Słoneczne dni to znak, że lato już do nas przyszło. Z tej okazji Spotify, jak co roku, przygotowało wakacyjną playlistę Hity Lata 2021. Znajdziecie na niej różnego rodzaju utwory, które jeszcze bardziej pozwolą poczuć letnią porę. Lista utworów jest zbieraniną różnych gatunków muzycznych, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Serwis streamingowy umieścił w swojej playliście utwory z naszego rodzimego podwórka, które potrafią bujać na lewo i prawo. Wśród potencjalnych letnich hitów znajduje się m.in. utwór nagrany przez Darię Zawiałow i Dawida Podsiadło “Za krótki dzień” czy “etc. (na disco) sanah.

Przeczytaj także: Przyjaciele: Spotkanie po latach – włącz Spotify i posłuchaj playlisty

Na liście utworów Hity lata 2021 nie zabrakło również utworów, które puszczane są przez każdą stację radiową na świecie. Spotify wypełniło playlistę takimi utwarami jak “Friday” Riton, Nightcrawlers, Mufasaa i Hypeman czy “Kiss Me More” wykonywany przez duet Doja Cat i SZA. Wakacyjna lista utworów Hity lata 2021 składa się również ze starszych utworów, które zostały odświeżone, takie jak “Rasputin” w duecie Majestic z Boney M. Letnia playlista Hity lata 2021 jest pełna utworów hiphopowych z Polski.

Playlista na każdy wakacyjny wieczór

Propozycja od Spotify na te wakacyjne dni, to nie tylko playlista Hity lata 2021. Serwis streamingowy przygotował różnego rodzaju listy utworów, które sprawdzą się na każdy nastrój. Wśród nich znajdziemy takie listy utworów jak Letni Chill, które aż kipią pozytywną energią. Rap Letniaki to lista, która jest pełna rapowych kawałków, a z listy Hity latino wylewają się latynowskie brzmienia.

Spotify
W serwisie streamingowym znajdziemy wiele playlist na zbliżające się wakacyjne dni.

Oczywiście miłośnicy polskich utworów znajdą coś dla siebie. Spotify oferuje playlistę Polskie Lato pełne produkcji z rodzimego rynku muzycznego. Jeśli potrzebujecie playlisty na wypad ze znajomymi lub posiadówkę przy grillu, to w serwisie znajdziecie playlistę Na Grilla czy listę utworów w Plener. Wszystkie wakacyjne playlisty znajdują się w zakładce Lato w serwisie Spotify.