Site icon MenWorld.pl

Spotify na komputer dostało funkcję, na którą czekaliśmy!

Spotify na komputer dostanie funkcję, na którą czekaliśmy!

Spotify na komputer dostanie funkcję, na którą czekaliśmy!

Jeśli korzystasz ze Spotify na komputer, to gigant streamingu muzyki ogłosił, że na urządzeniach z Windowsem i MacOS pojawiła się długo wyczekiwana funkcja, dzięki której słuchanie muzyki na tych urządzeniach będzie o wiele prostsze i wygodniejsze!

Spotify na komputer z nową, wygodną funkcją

Każdy z nas korzysta ze Spotify na dwa sposoby – mobilnie i na komputerze. O ile ten pierwszy przypadek jest częstszy, to jednak słuchanie muzyki podczas pracy czy wieczorową porą z głośników komputerowych pozwala się skupić. Do tej pory korzystanie z aplikacji komputerowej nie było zbyt wygodne.

Przeczytaj także: Nowa funkcja na YouTube odmieni życie fanów sportu. Cudo!

Audiobooki w Spotify Premium. Jest jednak mały haczyk
Spotify na komputer dostanie funkcję, na którą czekaliśmy! Fot. mat. wł.

Aplikacja desktopowa, choć dobrze przemyślana i przejrzysta, posiadała jeden mankament – zmiana piosenki, zatrzymanie jej, czy podglądnięcie tytułu wiązało się z wywołaniem jej na pulpit, co w niektórych przypadkach było uciążliwe. Teraz Spotify na komputer dostało coś, co nam to zrekompensuje – miniplayera!

Miniplayer trafi na komputery. W końcu!

Szybkie podglądnięcie nazwy danego utwory, jego zmiana czy zatrzymanie nie było zbyt wygodne, dlatego też Spotify na komputer w końcu otrzymało miniodtwarzacz. Zmniejszone okno pojawia się nad innymi oknami, dzięki czemu powyższe czynności będą o wiele szybsze i wygodniejsze. Funkcja ta trafiła zarówno na komputery z systemem Windows, jak i macOS. Zresztą, zobaczcie, jak to wygląda.

Ten niewielki odtwarzacz ukrywa się w dolnym rogu, kiedy jest włączony, a aktywować możemy go w każdym momencie. Tak samo jest z dezaktywacją. Aby go uruchomić bądź wyłączyć wystarczy kliknąć ikonkę z podwójnym okienkiem znajdującą się zaraz obok suwaka regulacji głośności. Odtwarzacz może zmieniać swój rozmiar, a co za tym idzie, wygląd.

Źródło: opr. wł./GSMArena

Exit mobile version