Streamingował nielegalnie KSW. Teraz będzie miał problemy

Streamingował galę KSW. Teraz będzie musiał tłumaczyć się w sądzie.

3 grudnia bieżącego roku odbyła się gala KSW 37, podczas której walczył między innymi Mariusz Pudzianowski i Paweł „Popek” Rak. Zainteresowanie galą było naprawdę duże, jednak cena jaką fani musieli płacić za streaming była niestety wysoka. Pewien mężczyzna wpadł na pomysł nielegalnego rozpowszechniania obrazu wideo za pomocą swojego smartfona i portalu społecznościowego.

Policjanci z Sekcji do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz sekcji kryminalnej z Kluczborka przedstawili na swojej stronie informację o zatrzymanym. Według doniesień transmisję obejrzało ponad 33 tysiące osób. Transmisja Pay-Per-View kosztowała 40 zł, a więc pomnożono kwotę jaką należało zapłacić przez liczbę oglądających. Uważam osobiście, że jest to przesada. Wydaje mi się, że nie każdy z oglądających na pewno skorzystałby z oferty, a więc kwota 1 300 000 jest mocno przesadzona.

Za bezprawną transmisję gali KSW 37 mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Być może gdyby zdecydowano się obniżyć kwotę wymaganą za oglądanie tego typu wydarzeń nie dochodziło by do takich sytuacji jak ta nielegalna transmisja.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

TV do oglądania filmów i seriali. Jaki wybrać w 2022 roku?

Wszyscy widzimy co dzieje się za oknem. Pogodę można...

Leo Messi w MLS! Argentyńczyk blisko porozumienia!

Leo Messi w MLS to coś, o czym mówiło...

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!