Connect
To Top

Szerokiej drogi mistrzu kierownicy… Nie żyje Burt Reynolds

Portal The Hollywood Reporter poinformował, że Burt Reynolds, znany przede wszystkim z filmu “Mistrz kierownicy ucieka” w wieku 82 lat zmarł na atak serca w szpitalu na Florydzie.

Burt Reynolds nie żyje. Aktor zmarł na zawał

Gwiazda kina Hollywood, jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, Burt Reynolds, którego znacie zapewne głównie z roli w filmie Mistrz kierownicy ucieka z 1977 zmarł dziś, 6 września na atak serca. Niestety nie pomogła szybka reakcja rodziny, która przetransportowała aktora do szpitala. Lekarze nie zdołali go uratować. Reynolds od dłuższego czasu miał problemy z sercem. Co ciekawe, miał wcielić się w rolę George’a Spahana w powstającym dopiero “Once Upon a Time in Hollywood”, którego reżyserem jest Quentin Tarantino. 

 

Znany na całym świecie. Miał być futbolistą

Burt Reynolds miał zostać futbolistą w Baltimore Colts. Przeszkodził mu wypadek samochodowy, w wyniku którego musiał przerwać karierę sportowca. Kiedy przybył do Nowego Jorku dorabiał jako ochroniarz oraz pomywacz. Pierwszy debiut zaliczył w sztuce Outward Bound, dzięki której zdobył stypendium Hyde Park Playhouse. Aktor oprócz znanego filmu “Mistrz kierownicy ucieka” zagrał także w “Uwolnieniu”, “Wyścigu armatniej kuli” czy też “Boogie Nights”. Za ten ostatni był nominowany w 1998 do Oscara w kategorii drugoplanowy. Uhonorowany został za tą rolę Złotym Globem. 

Żegnaj Bandyto! 

 

 

 

 

 

 

Fotografia główna PAP

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media