Connect
To Top

Test Citroen C3 Aircross. Potrafi zaskoczyć

Francuzi od zawsze tworzyli auta, które wyróżniały się na tle konkurencji. Nawet nie o sam wygląd mi chodzi, a o rozwiązania technologiczne. Czy Citroen C3 Aircross pomimo kompaktowej natury będzie samochodem, na który warto zwrócić uwagę?

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Crossovery, wszędzie crossovery

Kiedyś osoba, która chciała auto do miasta kupowała małego kompakta. Rodzina wybierała kombi, natomiast aby posiadać auto reprezentacyjne wystarczyło wyjechać z salonu dostojnym sedanem. Dziś panuje moda na uterenowione wersje różnych pojazdów. To trochę śmieszne, bo te podwyższone prześwity, plastiki na nadkolach i tym podobne nijak się mają do właściwości terenowych. No, ale moda jest jaka jest i trzeba się przyzwyczaić, że ludzie lubią crossovery i SUV-y. Najśmieszniejsze jest jednak to, że wielu producentów bierze zwykłe autko i robi z niego wspomnianego już crossovera. Tak też powstał Citroen C3 Aircross, który jest bliźniakiem (pod względem technicznym) Opla Crossland X. No cóż, według mnie największym plusem wszelakich crossoverów i SUV-ów jest ich fajny wygląd. Czy bohater tego artykułu będzie także “plusował” w innych aspektach? Zobaczymy.

Citroen C3 Aircross to przyjemny z wyglądu crossover, prawda?

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media