Tak, toster Xbox Series S jest w sprzedaży i nawet robi X na tostach!
118
Views

Jakiś czas temu po sieci krążył obrazek, na którym widniał toster Xbox Series S. Wtedy podważano jego autentyczność, jednak teraz już wiadomo, że taki sprzęt AGD można kupić. Będzie więc świetnym uzupełnieniem lodówki Xbox Series X!

Toster Xbox Series S naprawdę istnieje i jest w sprzedaży

Rok temu sieć obiegło zdjęcie przedstawiajace toster Xbox Series S, który sprzedawany był na terenie Francji i Belgii. Pojawiło się wiele głosów, że sprzęt ten tak naprawdę nie istnieje, jednak teraz nie ma na ten temat wątpliwości, ponieważ w amerykańskiej sieci supermarketów Walmart pojawił się toster przypominający tańszą konsolę Microsoftu.

Przeczytaj także: Jaki telewizor TCL wybrać w 2024? Poznaj najlepsze modele!

Podobieństwo tostera do Series S jest uderzające. Z tyłu znajdziemy charakterystyczny czarny wentylator, a sam kształt obudowy niczym się nie różni. Oczywiście są tutaj jednak kluczowe zmiany, takie jak… otwór na kromki czy sterowanie opcjami tosta, takimi jak moc podgrzewania, opcja odmrażania, opcja “bagel” czy zatrzymanie opiekania. Na wyposażeniu jest także sygnalizacja LED odliczająca czas podgrzania tosta czy wyciągana tacka na okruchy.

Tak, toster Xbox Series S jest w sprzedaży i nawet robi X na tostach! Fot. Walmart
Tak, toster Xbox Series S jest w sprzedaży i nawet robi X na tostach! Fot. Walmart

Najważniejsza funkcja pojawia się po wyjęciu kromki

Toster Xbox Series S łudząco przypomina prawowitą konsolę i posiada wszystkie funkcje, których możemy oczekiwać od tego typu urządzenia. Jego kluczowy “feature” objawia się jednak dopiero po wyciągnięciu tosta, ponieważ okazuje się, że urządzenie potrafi wypiec na nim logo Xboxa!

Musicie przyznać, że jest to urządzenie AGD, które po prostu musi znaleźć się w kuchni każdego gamera. Toster będzie idealnym uzupełnieniem lodówki Xbox Series X. Jak możemy przeczytać na stronie sieci sklepów Walmart, toster ten kosztuje 39,99 USD, czyli ok. 160 złotych.

Źródło: Walmart

Kategoria artykułu
AGD i RTV
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.