Uber Eats dostarczy marihuanę! Popyt na pewno będzie duży!

Uber Eats dostarczy marihuanę na zamówienie. Tak, dobrze przeczytaliście. Firma, która zajmuje się głównie dowozem jedzenia, będzie teraz również dowozić swoim klientom coś na odprężenie. Niestety, nie mówimy tutaj jednak o Polsce, a o Kanadzie, w której cannabis legalny jest od 2018 roku.

Uber Eats dostarczy marihuanę do domu klienta

Uber Eats to firma, która zajmuje się głównie dostarczaniem jedzenia pod dom klienta. Wkrótce oferta tej firmy powiększy się, ponieważ kanadyjski oddział giganta oznajmił, że będzie on dostarczał również marihuanę. Proces będzie odbywał się tak samo, jak w przypadku zamawiania jedzenia z ulubionej knajpy i będzie on możliwy w Kanadzie, a dokładnie w Toronto.

Kupony zniżkowe Uber Eats. Firma świętuje 5 urodziny, Uber Eats dostarczy marihuanę! Popyt na pewno będzie duży!
Uber Eats od dziś będzie dostarczał klientom marihuanę!

Przeczytaj także: Uber z nową funkcją. Kierowcy będą wniebowzięci!

Reklama

Uber Eats dostarczy marihuanę na zamówienie do klientów mieszkających w Toronto. Będzie to pierwszy taki przypadek na świecie, kiedy to firma trzecia będzie odpowiadała za dostawę cannabisu do domów klientów. Możliwość zamawiania dostępna jest już od dziś, tj. 17 października. Nie każdy jednak może skorzystać z tego przywileju.

Odpowiednie przeszkolenie i sprzedaż tylko osobom powyżej 19 roku życia

Dostarczaniem marihuany za pomocą Uber Eats nie będzie mógł zająć się każdy, kto ma dostęp do tego produktu. Oczywiście firmy, które będą się tym zajmować, będą musiały odpowiednio przeszkolić swoich kurierów. Pierwszy lepszy dealer nie może zostać dostawcą. Uber nawiązał współpracę z Lealfy, stroną, która nie tylko sprzedaje, ale również naucza na temat konopi indyjskiej.

Uber Eats dostarczy marihuanę! Popyt na pewno będzie duży!
Marihuana w Kanadzie stała się legalna w 2018 roku.

Uber Eats dostarczy marihuanę po zamówieniu jej w aplikacji. Aby dokonać zamówienia trzeba mieć skończone 19 lat. Na tę chwilę zamówienia będą trafiały głównie do trzech pośredników, którzy współpracują z Lealfy – Hidden Leaf Cannabis, Minerva Cannabis i Shivaa’s Rose. Z czasem prawdopodobnie dostawców pojawi się zdecydowanie więcej.

Ciekawe, czy kiedyś w Polsce takie coś będzie możliwe.

Źródło: CBC

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama