Connect
To Top

Volkswagen Amarok Aventura – pickup z zadatkami na SUV-a

W Wolfsburgu ktoś wpadł na pomysł, że w gamie modelowej tego koncernu motoryzacyjnego brakuje pickup-a. Tak też w 2005 roku rozpoczęła się historia modelu, który dziś prezentuję. Volkswagen Amarok Aventura od czasu uruchomienia produkcji dość mocno się zmienił. Sprawdźmy, co oferuje ten model. Czy jest to auto typowo robocze, czy może wręcz przeciwnie, ma zadatki na SUV-a.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Chciałeś SUV-a, ale musisz kupić coś bardziej praktycznego

W życiu nie zawsze możemy mieć to, co chcemy. Czasami musimy kierować się rozsądkiem. Tak też jest w przypadku samochodów. Niejeden chciałby posiadać piękne coupe, a może nawet kabriolet, lecz te samochody nie do końca są praktyczne. Dotyczyć to może także… SUV-ów, które to przecież w wielu przypadkach są ogromnymi samochodami. Niektórzy muszą jednak posiadać auto użytkowe, które w części bagażowej nie będzie bało się ostrych narzędzi, czy na przykład towaru, który może ją ubrudzić. W takim przypadku rozsądnym wyborem będzie pickup. Godnym uwagi modelem może być Volkswagen Amarok Aventura. To potężne auto z dieslem V6 pod maską. 

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media