Site icon MenWorld.pl

Wrangler Texas miał twój dziadek i ojciec. Pora na Ciebie

Wrangler Texas miał twój dziadek i ojciec. Pora na Ciebie

Wrangler Texas miał twój dziadek i ojciec. Pora na Ciebie. Fot. Wrangler

Wrangler Texas, ikona odzieży dżinsowej. Dlatego też legendarna marka rozpoczyna wyjątkową kampanię “Texas Generations”, upamiętniającą 35 lat męskiej stylizacji, która inspirowana jest kowbojskim stylem. Taki styl nosił twój dziadek i ojciec. Teraz pora na Ciebie!

Wrangler Texas obchodzi 35. urodziny

Wrangler Texas to charakterystyczny męski fason, świętuje swoje trzydzieste piąte urodziny, będąc nadal ukochanym stylem wśród różnych pokoleń. Jego ponadczasowa prosta sylwetka, zainspirowana kowbojskimi korzeniami i klasyczną Americaną, zdobyła uznanie zarówno ranczerów, buntowników, jak i pionierów.

Przeczytaj także: Columbia Sportswear leci w kosmos! Wyląduje na Księżycu!

Wprowadzony na rynek w 1989 roku, model Wrangler Texas intryguje różnorodnymi wariantami sprań, od klasycznego indygo po subtelne odcienie vintage, a także eleganckie wykończenia w czerni i taupe. Ta niezawodna ikona mody, wykonana z najwyższej jakości materiałów, nie tylko przetrwała próbę czasu, ale także nabiera charakteru z wiekiem. Wrangler Texas to elegancki styl nawiązujący do Zachodu, z prostą nogawką i kultowymi detalami, takimi jak naszywane szwy kieszeni. Dostępny również w wersji slim, model Texas doskonale sprawdza się zarówno na ranczu, jak i w miejskim zgiełku.

Styl znany od pokoleń

Seria Texas utrzymuje wierność swoim klasycznym amerykańskim korzeniom, oferując coś dla każdego pokolenia. Kampania na sezon Wiosna-Lato 2024, osadzona w surowym krajobrazie amerykańskiej pustyni, ukazuje ponadpokoleniowy urok sylwetki Texas. Wyraża ona ducha autentyczności i bezwysiłkowego stylu, który przyczynił się do nieustającej popularności tego modelu.

W hołdzie dziedzictwu Wranglera i kowbojskiej postawie, kampania uwiecznia szeroki urok sylwetki Texas, celebrując przeszłości i jednocześnie inspiruje użytkowników do odkrywania nowych ścieżek. Styl ten jest nie tylko oryginalny, ale stał się również uosobieniem swobodnego ducha kowbojskiego.

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji “Wrangler Generations” znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: opr. wł./info. prasowa

Exit mobile version