Zabił dwóch aktywistów, bo blokowali mu drogę [Wideo +18]

Zabił dwóch aktywistów, bo blokowali mu drogę. Szokujące nagranie Zabił dwóch aktywistów, bo blokowali mu drogę. Szokujące nagranie
Zabił dwóch aktywistów, bo blokowali mu drogę. Szokujące nagranie

Do tragicznych scen doszło we wtorek na panamerykańskiej autostradzie w dystrykcie Chame na Panamie. 77-letni prawnik, Kenneth Darlington zabił dwóch aktywistów, bo Ci blokowali drogę. Prawnika zatrzymano i stanie przed sądem.

Protest, który zakończył się tragedią

Aktywiści walczą ze zmianami klimatycznymi na różne sposoby i o ile ich sposoby są kontrowersyjne i najczęściej utrudniają funkcjonowanie zwykłym ludziom, a nie globalnym przedsiębiorstwom, które w większość odpowiedzialne są za zanieczyszczanie atmosfery, to jednak nie są to akcje, za które powinno odbierać im życie.

Przeczytaj także: Odrzutowiec F-35 lata na autopilocie. Rząd USA go zgubił

Reklama

Ekoaktywiści zablokowali drogę, co wygenerowało ogromne korki na tej trasie. Powodem było sprzeciwienie się umowie, którą rząd Panamy zawarł z kanadyjskim przedsiębiorstwem na sprawowanie pieczy nad największą odkrywkową kopalnią miedzi w Ameryce Środkowej. Umowa obowiązywać ma na 20 lat. Niestety, Kenneth Darlington, były prawnik zastrzelił dwóch aktywistów, którzy zablokowali autostradę w dystrykcie Chame na Panamie.

Zabił dwóch aktywistów, bo blokowali mu drogę. Szokujące nagranie
77-letni, były prawnik oraz profesor wykładający na uniwersytecie zastrzelił dwie osoby, które w wyniku obrażeń straciły życie.

Zabił dwóch aktywistów. 77-letni prawnik mordercą

Blokowanie drogi przez ekoaktywistów zablokowało ogromny odcinek autostrady, co oczywiście nie spodobało się kierowcom. Doszło do sprzeczek słownych pomiędzy aktywistami a ludźmi, którzy korzystali z autostrady. Kenneth Darlington, 77-letni były prawnik i profesor wykładający na uniwersytecie wybrał najgorszy z możliwych sposobów na pozbycie się protestujących osób. Wyciągnął broń i zabił dwóch aktywistów na oczach innych.

Amerykanin posiadający obywatelstwo amerykański i panamskie rozpoczął rozmowy z aktywistami i próbował przekonać ich do opuszczenia drogi. Po chwili wyciągnął broń i zaczął grozić zebranym osobom. Z ust jednego z protestujących padły słowa „Dlaczego nie strzelisz?” i wtedy stało się najgorsze – Darlington dwa razy pociągnął za spust, czym zabrał życie dwóm osobom.

Zabił dwóch aktywistów, bo blokowali mu drogę. Szokujące nagranie_2
77-letni, były prawnik oraz profesor wykładający na uniwersytecie zastrzelił dwie osoby, które w wyniku obrażeń straciły życie.

Jak podają media, jedna ofiara zmarła na miejscu, natomiast druga w drodze do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i za sprawą sądowej decyzji, tymczasowo trafił do aresztu.

Źródło: Twitter

Reklama