Connect
To Top

Akcja serwisowa Apple. Problemy iPhone X i MacBook Pro 2017

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona iPhone X lub notebooka MacBook Pro 13 z 2017 roku powinieneś udać się do autoryzowanego serwisu, ponieważ firma Apple ogłosiła akcję serwisową.

iPhone X problemy z dotykiem

Niestety posiadacze iPhone X skarżą się na problemy z reakcją na dotyk. Apple zdaje sobie sprawę, że nie jest to awaria pojedynczych smartfonów, dlatego ogłasza akcję serwisową. Jeśli więc Twój smartfon ma problem z wyświetlaczem powinieneś zgłosić się do autoryzowanego serwisu. Jak wygląda problem z dotykiem w iPhone X? Smartfon może nie reagować na nasz dotyk. Mowa o całym wyświetlaczu, bądź pewnej części obszaru. Za awarię odpowiada moduł rozpoznawania dotyku. Niestety nie możemy sprawdzić według numeru seryjnego, czy awaria wyświetlacza iPhone X dotyczy naszego konkretnego urządzenia. W przypadku, gdy zobaczymy jakiekolwiek problemy warto udać się np. do Cortland lub iSpot by technik stwierdził (lub nie) czy usterka występuje. W takim przypadku Apple bezpłatnie usunie awarię. Warto dodać, że akcja serwisowa będzie aktywna do trzech lad od zakupu smartfona.

 

Apple MacBook Pro problem z dyskiem SSD

Apple informuje, że MacBook Pro bez TouchBar posiada wadliwy dysk SSD. Mowa o nośnikach 128 i 256 GB w notebookach wyprodukowanych pomiędzy czerwcem 2017, a czerwcem 2018 roku. W tym przypadku możemy łatwo sprawdzić, czy nasz Apple MacBook Pro ma problem z SSD. Za sprawą wpisania numeru seryjnego naszego laptopa na tej stronie sprawdzimy, czy sprzęt jest objęty akcją serwisową. W tym przypadku, tak jak w iPhone X, bezpłatna naprawa będzie możliwa do trzech lat od zakupu notebooka.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media