144
Views

iPhone X problemy z dotykiem

Niestety posiadacze iPhone X skarżą się na problemy z reakcją na dotyk. Apple zdaje sobie sprawę, że nie jest to awaria pojedynczych smartfonów, dlatego ogłasza akcję serwisową. Jeśli więc Twój smartfon ma problem z wyświetlaczem powinieneś zgłosić się do autoryzowanego serwisu. Jak wygląda problem z dotykiem w iPhone X? Smartfon może nie reagować na nasz dotyk. Mowa o całym wyświetlaczu, bądź pewnej części obszaru. Za awarię odpowiada moduł rozpoznawania dotyku. Niestety nie możemy sprawdzić według numeru seryjnego, czy awaria wyświetlacza iPhone X dotyczy naszego konkretnego urządzenia. W przypadku, gdy zobaczymy jakiekolwiek problemy warto udać się np. do Cortland lub iSpot by technik stwierdził (lub nie) czy usterka występuje. W takim przypadku Apple bezpłatnie usunie awarię. Warto dodać, że akcja serwisowa będzie aktywna do trzech lad od zakupu smartfona.

 

Apple MacBook Pro problem z dyskiem SSD

Apple informuje, że MacBook Pro bez TouchBar posiada wadliwy dysk SSD. Mowa o nośnikach 128 i 256 GB w notebookach wyprodukowanych pomiędzy czerwcem 2017, a czerwcem 2018 roku. W tym przypadku możemy łatwo sprawdzić, czy nasz Apple MacBook Pro ma problem z SSD. Za sprawą wpisania numeru seryjnego naszego laptopa na tej stronie sprawdzimy, czy sprzęt jest objęty akcją serwisową. W tym przypadku, tak jak w iPhone X, bezpłatna naprawa będzie możliwa do trzech lat od zakupu notebooka.

Akcja serwisowa Apple. Problemy iPhone X i MacBook Pro 2017

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.