Cena EA Play idzie w górę! 125 proc. podwyżki w Polsce!
577
Views

Cena EA Play, abonamentu, który pozwalał na grę w tytuły tego wydawcy za pośrednictwem abonamentu, była dość rozsądna. Niestety, te czasy minęły, ponieważ musicie przygotować się na horrendalne podwyżki!

EA zmienia ceny swojej usługi

Rozwiązanie, które pozwala na granie w gry, dzięki opłacaniu comiesięcznego abonamentu, jest dla wielu najlepszym rozwiązaniem. Dostęp do tytułów jest nieograniczony i w każdym momencie możemy zrezygnować z usługi. Dlatego też wielu z nas decyduje się na tego typu rozwiązanie, nie każdy chce przecież wydawać setki złotych na gry.

Przeczytaj także: Już nie podzielisz się Disney+. Wiemy, kiedy nastąpi koniec!

Cena EA Play do tej pory była bardzo rozsądna. Podstawowy próg kosztował użytkownika 14,99 złotych miesięcznie lub 79,90 złotych rocznie. W przypadku wersji Pro trzeba było liczyć się z comiesięcznym wydatkiem rzędu 59,90 PLN. Rok kosztował 419,90 złotych. Teraz zapłacimy więcej, zdecydowanie więcej, bo podwyżki sięgają aż 125 procent!

Cena EA Play idzie w górę! 125 proc. podwyżki w Polsce!
Cena EA Play idzie w górę! 125 proc. podwyżki w Polsce! Fot. opr. wł.

Cena EA Play wystrzeliła w górę!

Jeśli więc korzystaliście do tej pory z EA Play, to musicie przygotować się na zdecydowanie wyższe kwoty. Nowe ceny EA Play po prostu zwalają z nóg. Podstawowa wersja co miesiąc będzie teraz kosztować 24,90 PLN (wzrost o 67%), a roczna aż 179,90 złotych, czyli o 125 procent więcej niż dotychczas!

Cena EA Play idzie w górę! 125 proc. podwyżki w Polsce!
EA zmieniło ceny abonamentu Play! Podwyżki sięgają nawet 125 proc.!

Podwyżki cen nie ominęły także abonamentu Pro. Kwota, którą musimy płacić co miesiąc wzrosła z 59,90 do 85 złotych (więcej o 42%), natomiast całoroczna kwota nie wynosi już 419,90 PLN a 559,90 zł (wzrost o 33 proc.)!

Nowe ceny mają obowiązywać od 10 maja 2024 roku.

Cena EA Play idzie w górę! 125 proc. podwyżki w Polsce!
Nowe ceny mają obowiązywać od 10 maja 2024 roku. Fot. EA

Źródło: opr. wł./EA

Kategoria artykułu
Internet · Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.