201
Views

Gameboy Nano jest niewielkim urządzeniem o wielkich możliwościach. Dzięki zastosowaniu oprogramowania jesteśmy w stanie odpalić gry zarówno z przenośnych konsoli Nintendo, ale także z Atari, Dreamcasta i PlayStation One.  Niespełna 2 calowy ekran OLED, miejsce na kartę SD 32GB, bateria oraz złącze HDMI to nieodłączne elementy zestawu.

Kabel HDMI pozwoli nam na odtworzenie obrazu na telewizorze czy monitorze komputerowym.  Nano nie został wyposażony w głośnik, dlatego dźwięk uzyskamy tylko podczas gry na wspomnianym źródle zewnętrznym.  Z druku 3D wykonano obudowę oraz przyciski. Cały projekt to koszt około 250 dolarów. Trzeba przyznać, że to nie zbyt wysoka cena jak na możliwości niewielkiej konsoli. Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto zainwestować w Gameboy Nano, poniżej zamieściliśmy filmik prezentujący urządzenie.

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.