Connect
To Top

HP Omen 17 – laptop dla graczy tak dobry jak biznesowe notebooki HP?

Kilka lat temu nie do pomyślenia było, że laptopy będą mocniejsze lub równały się będą mocą z klasycznymi komputerami stacjonarnymi. Mobilne centrum rozrywki, które z łatwością można przenosić w bagażu podręcznym stało się jednym z najpopularniejszych jakie obecnie można zakupić na rynku. Laptopy przeznaczone dla graczy są nie tylko bardzo wydajne, ale również bardzo często kuszą atrakcyjnym designem i jakością wykonania, która jest równie ważna co oferowane przez te urządzenia osiągi.

Wstecz1 z 10Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Jednym z takich laptopów jest HP Omen 17. Posiada on bardzo ciekawy design. Na obudowie znajdziemy mieszankę kolorów czarnego i czerwonego, a same podzespoły zostały umieszczone w bardzo solidnej konstrukcji, która nie ugina się pod naciskiem. Jak sprawdził się produkt firmy HP w naszym teście? Zapraszam do recenzji!

Wstecz1 z 10Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media