Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole!

Książulo szykuje się do walki we freakfightach? YouTuber podzielił się informacją, że dostał propozycji walki. Na kontrakcie niebotyczna kwota!
Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole! Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole!
Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole! Fot. YouTube @Książulo, kadr z filmu "BAR W PRZYCHODNI (a żeby Was pioruny siarczyste...)"

Książulo to jeden z tych youtuberów, którzy jako nieliczni mają ogromny wpływ na społeczeństwo. Nic więc dziwnego, że na jego popularności chcą skorzystać federacje freakfightowe. Okazuje się, że dostał on ofertę walki, a na stole leży 1,5 miliona złotych!

Książulo wejdzie do oktagonu?

Na platformie YouTube wśród gąszczu twórców internetowych znajdziemy takich, z których opinią liczą się ludzie. Z pewnością do tego grona możemy zaliczyć Książula, twórcę, który swoimi obiektywnymi recenzjami poleca lub odradza lokale gastronomiczne. Jego opinia może zaważyć o przyszłości danego lokalu i już nie raz o tym słyszeliśmy.

Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole!
Twórca zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole! Fot. YouTube, kadr z filmu “BAR W PRZYCHODNI (a żeby Was pioruny siarczyste…)”

W ostatnim czasie o twórcy stało się głośno przez recenzję budki z kebabami, której właścicielem jest Filip Hajzer. Książulo zamawiając tam danie, otrzymał zdecydowanie większą porcję, niż “zwykły” klient. To oczywiście nie spodobało się właścicielowi, który w wywiadzie dla Radia Opole przyznał, że “jest tak samo do d***, jak autor tej recenzji”. Dziennikarz co prawda przeprosił Książula, jednak niesmak pozostał.

Reklama

Przeczytaj także: YouTube drwi z ludzi. Blokujesz reklamy? Nic nie oglądniesz

Teraz Książulo dostał propozycję walki w oktagonie, a jego przeciwnikiem ma być “osoba medialna”.

Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole!
Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole! Fot. YouTube, kadr z filmu “BAR W PRZYCHODNI (a żeby Was pioruny siarczyste…)”

YouTubera zobaczymy we freakfightach? Na stole 1,5 mln zł!

Książulo jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w naszym kraju, więc była to kwestia czasu, kiedy dostanie on ofertę walki w MMA. Jak przyznał na swoim profilu na Instagramie, właśnie otrzymał on ofertę od jednej z federacji freakfightowej. Kwota, którą miałby otrzymać za walkę, jest ogromna.

YouTuber zdradził, że federacja proponuje mu za walkę 1,5 miliona złotych. Podkreślił, że jest to pierwsza propozycja, więc Książulo z pewnością spodziewa się kolejnej oferty. Jego przeciwnikiem miałaby być “osoba medialna” – czyżby był to Filip Chajzer?

Książulo zawalczy we freakfightach? 1,5 mln zł na stole!
1,5 mln zł na stole, ale youtuber nie przyjmie propozycji. Fot. IG

Książulo uciął jednak od razu wszelkie spekulacje – nie zamierza przyjmować oferty. Już jakiś czas temu określił, że nie interesuje go występ w tego typu wydarzeniach. Komentując jednak propozycję walki napisał, że “na razie nic się nie zmieniło”, więc nie zamyka sobie drzwi na przyszłość.

Źródło: opr. wł./YouTube i Instagram @Książulo

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama