85
Views

Mojito wywodzi się ze słonecznej Kuby. Tam po raz pierwszy go zmiksowano, szukając czegoś rześkiego, świeżego i bardzo orzeźwiającego. Mojito w szybkim tempie zawojowało cały świat, a jego przyjemny i lekki smak nie mają sobie równych. Również w Polsce mojito jest bardzo popularne, będąc doskonałym towarzyszem imprez i spotkań ze znajomymi. Marka Lech postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, wprowadzając na rynek nowość – Lecha Ice Mojito. Brzmi ciekawie? A jeszcze jak smakuje!

BUTELKA.jpg

Mojito to jeden z najbardziej znanych i lubianych smaków na świecie. Sięgają po niego równie chętnie kobiety i mężczyźni – jest dla nich symbolem egzotyki, słońca, plaży i gorącego lata. Dlatego właśnie w tym sezonie do mroźnego Lecha Premium dodaliśmy rześką lemoniadę o smaku mojito, co tworzy wyjątkowo orzeźwiające połączenie

mówi Mateusz Banach z Kompanii Piwowarskiej.

FOLIOPAK MOJITO 4x500 WIZ

Lech Ice Mojito

Drugi orzeźwiający wariant w rodzinie Lecha Ice’a. Dołączył do dobrze znanego i lubianego Lecha Ice Shandy, czyli połączenia piwa z lemoniadą cytrynową. Sprzedaż Lecha Ice Mojito wystartowała 7 marca.

Kategoria artykułu
Świat dorosłych
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.