Marcin Różalski – Różal – wraca do KSW po pięciu latach

Kto by pomyślał, że Różal pojawi się jeszcze w oktagonie. A jednak! Marcin Różalski wraca do KSW. Wiadomość na ten temat przekazał Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji.

Fanom sportów walki Marcina raczej przedstawiać nie trzeba. To ceniony kickboxer oraz sportowiec walczący w KSW, gdzie udało mu się zdobyć pas mistrza wagi ciężkiej. Było to 27 maja 2017 na PGE Narodowy, gdzie po zaledwie szesnastu sekundach znokautował Fernando Rodriguesa Jr. Co ciekawe, w późniejszym czasie zrzekł się pasa, a także nie zobaczyliśmy go już na kolejnych galach. Dziś na profilu Macieja Kawulskiego pojawiła się informacja, że ceniony sportowiec wraca do oktagonu.

Marcin Różalski - Różal - wraca do KSW po pięciu latach
Marcin Różalski - Różal - wraca do KSW po pięciu latach

Marcin Różalski – Różal – wraca do KSW po pięciu latach

Jak widać, na powyższym zdjęciu pojawił się również Artur Szpilka. Tomek pisał kilka dni temu o tym, że będzie to debiut boksera w MMA. Maciej Kawulski poinformował, że bardzo długo czekał na powrót oraz debiut, dlatego nadszedł czas żeby zarówno weteran, jak i debiutant zasłużyli swoimi walkami na każdą minutę oczekiwania. Zgadzacie się? Z pewnością.

Przypomnijmy, że Marcin podpisał kontrakt z KSW w listopadzie 2010 roku. Zadebiutował rok później, pokonując Marcina Bartkiewicza. Wystarczyły dwa miesiące, by sportowiec znów mógł pochwalić się wygraną – tym razem z rosjaninem Siergiejem Szemietowem. Dużym zainteresowaniem cieszyła się walka z Mariuszem Pudzianowskim, którą to Marcin wygrał. Jak już wspomniałem, 27 maja 2017 podczas KSW 39 zwyciężył po zaledwie 16 sekundach z Fernando Rodriguesem Jr.

Później Marcin pojawił się na gali Genesis, w której walczył na gołe pięści z Joshem Barnettem. To zmaganie niestety przegrał przez niezdolność do kontynuowania walki.

Źródło zdjęcia: profil Macieja Kawulskiego na Facebooku oraz profil Marcina na Instagramie. Autorem zdjęcia jest SKULLHEAD.PL.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

UE vs Twitter: „ludzie nie będą już mogli powiedzieć czegokolwiek”

Tak, Breton powiedział: "ludzie nie będą już mogli powiedzieć...

God of War: Ragnarok recenzja na PS5 – bóg wojny powraca!

God of War: Ragnarok to najbardziej wyczekiwana premiera tego...

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

Korea Północna organizatorem mundialu? Infantino nie widzi przeszkód!

Wybór Kataru na gospodarza Mistrzostw Świata wywołał wiele kontrowersji...

Ile kalorii ma Burger Drwala 2022? Może lepiej nie wiedzieć

Ile kalorii ma Burger Drwala? Przeanalizowałem tabelę alergenów i...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!