Site icon MenWorld.pl

Pierwszy sezon Diablo 4 rusza już jutro. Czego oczekiwać?

Diablo IV, Fot. Blizzard

Diablo IV, Fot. Blizzard

Jutro, 20 lipca, rozpocznie się pierwszy sezon Diablo 4. Gra została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, którzy nie mogą doczekać się rozpoczęcia kolejnych przygód w mrocznym świecie Sanktuarium.

Nowe Diablo zyskało pochlebne recenzje

Jednym z głównych zarzutów pod adresem gry była równość przeciwników, którzy posiadali ten sam poziom co gracze, niezależnie od etapu rozgrywki. Pomimo tego Diablo 4 wzbudziło ogromne zainteresowanie i entuzjazm wśród miłośników serii, którzy czekają na wciągającą fabułę i niezwykłe wyzwania.

Odpaliłem tę grę. Zapukał ksiądz egzorcysta! - Recenzja Diablo 4; Pierwszy sezon Diablo 4 rusza już jutro. Czego oczekiwać?
Pierwszy sezon Diablo 4 rusza już jutro. Czego oczekiwać?

Przeczytaj także: Odpaliłem tę grę. Zapukał ksiądz egzorcysta!

Reklama

Pierwszy sezon Diablo 4 rozpocznie się jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa aż 12 tygodni, kończąc się 4 października. To oznacza, że sezony będą zmieniać się częściej niż w poprzedniej odsłonie gry, dając graczom więcej okazji do eksploracji i zdobywania nagród.

Pierwszy sezon Diablo 4 już jutro! Czego się spodziewać?

W pierwszym sezonie producent zapowiada „spaczenie Sanktuarium, które zostało opanowane przez zaraźliwy chaos i wszędobylskie plugastwa.” Gracz wcieli się w postać, która rozpocznie współpracę z Kormondem, byłym kapłanem Katedry Światłości, aby odkryć źródło spaczenia i powstrzymać je. Podczas tej niebezpiecznej podróży gracze będą mieć dostęp do ponad 30 nowych mocy, które można zdobyć, pokonując spaczonych wrogów. Pojawi się także nowy boss, Varshan Pochłonięty, oraz wiele nowych przedmiotów, które można zdobyć i dodawać do swojego ekwipunku.

Deweloper gry poinformował również o 6 nowych, unikatowych przedmiotach do odkrycia oraz 7 nowych legendarnych aspektach, które będą nagrodami za postępy w sezonowych wyzwaniach. Te wyzwania z nagrodami będą regularnie pojawiać się w grze, dając graczom jeszcze więcej powodów do podjęcia się nowych wyzwań.

Odpaliłem tę grę. Zapukał ksiądz egzorcysta! - Recenzja Diablo 4; Pierwszy sezon Diablo 4 rusza już jutro. Czego oczekiwać?
Pierwszy sezon Diablo 4 rusza już jutro. Czego oczekiwać?

Osoby, które zakupią przepustkę Battlepass, będą miały możliwość odblokowania specjalnej zawartości kosmetycznej w trakcie sezonu. To doskonała okazja dla fanów, którzy chcą dostosować wygląd swojej postaci i wyrazić swoją indywidualność w mrocznym świecie Diablo 4.

Pierwszy sezon Diablo 4 już jutro! Jesteście gotowi?!

Źródło: Blizzard

Exit mobile version