79
Views

Już teraz każdy model Porsche będzie miał dostępną opcję w konfiguratorze Porsche Paint-to-Sample. Oznacza to, że spełnione zostaną już wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Porsche Paint-to-Sample

Mamy teraz możliwość przetestowania w konfiguratorze online aż 160 różnych kolorów Porsche Paint-to-Sample. To idealny sposób na sprawdzenie, który z nich przypodoba nam się najbardziej. Niektórzy przed swoim wyborem spędzają wiele godzin zanim zdecydują się jak będzie wyglądało ich wymarzone auto. Teraz po raz pierwszy mamy możliwość zrobienia tego przez Internet.

Katalog Porsche Paint-to-Sample na chwilę obecną zawiera 160 różnych kolorów już wcześniej przetestowanych przez producenta. Z filtra możemy wybrać pomiędzy kolorami metalicznymi i niemetalicznymi, a również z poszczególnych palet kolorów.

Porsche Paint-to-Sample
Porsche Paint-to-sample czyli twoje wymarzone auto w każdym kolorze

Ma to na celu pokazanie w realnym renderze zwizualizować kolor jak będzie wyglądał w rzeczywistych okolicznościach. Jest to bardzo ważne gdyż wiele z tych kolorów nigdy wcześniej nie wylądowało na poszczególnych modelach marki. Na wizualizacji zauważymy grę cieni, odblask w świetle słońca czy nawet jak kolor wygląda w różnych lokalizacjach.

Porsche Paint-to-sample czyli twoje wymarzone auto w każdym kolorze
Porsche Paint-to-sample czyli twoje wymarzone auto w każdym kolorze

Co jednak w przypadku, kiedy nie znajdziemy tam swojego wybranego koloru?

Tutaj na pomoc przychodzi nam Porsche Paint-to-Sample Plus. Najbardziej wymagający klienci mogą przyjść do swojego dealera w okolicy z własną próbką koloru. Oczywiście obowiązuje to na każdym modelu poza Cayenne na chwilę obecną. Próbka wysyłana jest do siedziby Porsche w której przechodzi wiele testów laboratoryjnych po których zapada decyzja czy jest możliwość polakierowania samochodu w takie wybrane barwy. Czasem takie próby trwają nawet do roku czasu, a wszystkie koszty z tym związane są po stronie producenta.

Kategoria artykułu
Motoryzacja

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.