Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione?

Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione? Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione?
Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione? Fot. Variety

Restauracja Netflix wkrótce zostanie otwarta. Gigant serwisów streamingowych próbuje swoich sił na zupełnie nowym „terenie”. W sieci pojawiły się memy, które sugerują, że dzielenie rachunku w tym lokalu nie będzie dozwolone. Oczywiście wszystko nawiązuje do zakazu dzielenia się hasłem, który platforma wcieliła w życie.

Restauracja Netflix zostanie otwarta w LA

Platforma streamingowa wpadła na nowy pomysł, który może cieszyć się dużą popularnością. 13 czerwca firma potwierdziła, że restauracja Netflix zostanie otwarta 30 czerwca i będzie nosiła nazwę Netflix Bites. Co ciekawe, nie będzie to lokal otwarty cały czas, ponieważ jego działanie zakończy się po kilku miesiącach.

Przeczytaj także: Niesamowite znalezisko we wraku Titanica! Nie uwierzysz!

Reklama

Data zamknięcia nie została podana, a sama restauracja Netflix umiejscowiona jest na 115 S. Fairfax Ave. w Los Angeles. Lokal znajduje się naprzeciw pierwszego sklepu fizycznego amerykańskiego giganta streamingowego. W restauracji swoje dania będą serwować sławni szefowie kuchni tacy jak Curtis Stone, Ming Tsai, czy Andrew Zimmern. Drinki będą mieszać mistrzowie w swoim fachu – Nadiya Hussain i Jacques Torres.

Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione?
Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione? Fot. Variety

Rachunek będzie można dzielić

Po zdradzeniu, że restauracja Netflix ruszy 30 czerwca w sieci zaczęły pojawiać się memy i żarty, które sugerują, że dzielenie rachunku na kilka osób nie będzie w niej możliwe. Oczywiście jest to nawiązanie do ruchu platformy stremingowej, która zabroniła dzielić się hasłem, wprowadzając dodatkową opłatę.

Netflix powiedział dość. Tym ruchem straci miliony użytkowników! Wiemy, jak w Polsce będzie wyglądało współdzielenie konta na Netflix!; Wszystko jasne! Tak Netflix zablokuje dzielenie się hasłem!; Netflix podkulił ogon! Platforma się wycofuje!; Opłaty za dzielenie konta. Netflix już ze stratami!; Powstaje restauracja Netflix! Dzielenie rachunku też będzie zabronione?
Korzystanie z jednego konta, kiedy dzielimy rachunek ze znajomymi, stało się trudniejsze. Fot. Pexels

Obecnie w Polsce dodatkowa opłata za dzielenie się kontem nie obwiązuje, jednak gdy chcemy się zalogować do swojego konta, które dzielimy ze znajomymi, którzy mieszkają pod innym adresem zamieszkania, potrzebujemy wygenerowanego kodu, który trafia na numer telefonu lub maila osoby zakładającej konto.

Źródło: Dexerto

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama