Connect
To Top

Ranking laptopów dla graczy. Polecane modele luty 2019

Komputery przenośne używane są głównie do pracy, często mobilnej, a więc wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do sieci internetowej. Notebooki mogą być także przeznaczone do grania w gry. Oto ranking laptopów dla graczy. Sprawdźcie polecane modele na luty 2019. Zapraszamy do lektury artykułu.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Laptop do gier – czym się powinien cechować?

W przypadku laptopów kwestia taka jak mobilność schodzi na drugi plan. Przede wszystkim ważna jest wydajność, dlatego wybierając notebook do grania powinniśmy sprawdzić jego parametry techniczne. Im lepsza karta graficzna, im szybszy procesor i większa pamięć RAM tym lepiej. Oczywiście nie należy sugerować się chwytami producentów, którzy w reklamach rozdają rdzenie procesorów na lewo i prawo. Ranking laptopów dla graczy pokazuje, że w większości przypadków będzie to sprzęt z kartą graficzną GTX 1050 lub 1050/Ti. Znajdziemy jednak modele z mocniejszymi kartami GTX 1070, a nawet GTX 1080. Wszystko oczywiście zależy od zasobności naszego portfela.

Laptop do gier musi być także wyposażony w wydajne chłodzenie. Częsta praca pod mocnym obciążeniem sprawia, że sprzęt musi odprowadzać dużą ilość ciepła. Warto zwrócić także na ekran. Matryca powinna oferować dobre parametry – częstotliwość, rozdzielczość, czas reakcji. To, czy wybrać laptopa z ekranem 15,6 czy 17,3 cali to rzecz indywidualna. Ostatnia rzecz, ale też chyba najmniej ważna to kwestia wyglądu. Notebook dla gracza często wyposażony jest w podświetlaną klawiaturę oraz obudowę z wieloma dodatkami rodem z filmów science fiction. Nie każdemu się to podoba, dlatego warto zastanowić się, czy potrzebujemy laptopa świecącego jak choinka.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media