Connect
To Top

Ranking smartfonów luty 2019 – polecane modele

Przedstawiamy ranking smartfonów, które warto kupić w lutym 2019. Oto polecane modele w przedziale cenowym od 700 do 3000 złotych. Dzięki takiej rozbieżności każdy znajdzie coś dla siebie. Aby nie przedłużać, zapraszamy do lektury artykułu. Sprawdźcie polecane smartfony w lutym 2019.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Motorola Moto G6 – smartfon za około 700 zł

Pierwszy i najtańszy polecany smartfon w tym zestawieniu. Wyposażony jest w 5,7-calowy ekran Full HD+ oferujący proporcje 18:9. Moto G6 posiada z przodu aparat do selfie 8 Mpix z lampą LED, natomiast z tyłu podwójny aparat 12 Mpix z obiektywem f/1.8. Smartfon wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 450, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć za sprawą karty pamięci o maksymalnej wielkości 128 GB. Atutem tego modelu jest także pojemna bateria 3000 mAh, która dzięki dołączonej ładowarce TurboPower może doładować akumulator w kilkanaście minut. Na koniec warto także zaznaczyć, że Moto G6 jest bardzo ładnym smartfonem. Projekt tego smartfona sprawia wrażenie, jakby był znacznie droższy niż jest w rzeczywistości. Możecie sprawdzić nasz test Moto G6, który opublikowaliśmy jakiś czas temu na łamach MenWorld.pl.

Sprawdź również nasz nowy artykuł, gdzie polecamy aktualne modele. Kliknij w link by zobaczyć ranking smartfonów marzec 2019.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media