Sklep InPost już działa, a w nim... meble z kartonu!
90
Views

Popularny dostawca paczek oraz właściciel paczkomatów, które są jedną z najczęściej wybieranych przez Polaków form dostawy, ruszył z nowym projektem. Sklep InPost oficjalnie ruszył i znajdziemy w nim bardzo ciekawe produkty związane z marką! Mowa tutaj o ubraniach, gadżetach, zabawkach czy meblach… wykonanych z kartonu!

InPost rusza z nowym projektem

Paczkomaty InPost cieszą się niezwykłą popularnością wśród Polaków, dlatego też firma zdecydowała się na rozszerzenie swojej działalności na inne kraje. To nie znaczy, że na rodzimym rynku nie pojawią się nowości. Jedna z nich już wystartowała i jest nią sklep InPost, w którym można kupić naprawdę ciekawe rzeczy.

Przeczytaj także: Poznań miasto doznań, ale nie paczkomatów, które znikają

Sklep InPost został oficjalnie uruchomiony i można w nim kupić produkty związane z marką. Od zabawek, poprzez elementy dekoracyjne do domu, kończąc na meblach wykonanych z kartonu. Tak, w sklepie można kupić szafkę, podstawkę pod laptopa czy nawet krzesło i stoli wykonane z kartonu!

Sklep InPost już działa, a w nim... meble z kartonu!
Sklep InPost już działa, a w nim… meble z kartonu!

Sklep InPost okaże się strzałem w dziesiątkę?

Na wyposażeniu sklepu znajdziemy obecnie łącznie 44 produkty z przeróżnych kategorii. Sklep InPost oferuje, co oczywiste, zestawy do przygotowywania paczek, zabawki, gadżety, czy nawet ubrania.

To jednak nie wszystko, ponieważ w sklepie InPost znajdziemy także meble wykonane z kartonu. Asortyment oferuje kartonową podstawkę, na której możemy pracować za 79 PLN, stolik również wykonany z kartonu za 99 PLN, a nawet szafkę o wysokości 180 cm, która została wyceniona na 239 złotych!

Wszystkie produkty znajdziecie pod tym linkiem.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.