Connect
To Top

TRANSCEND ESD350C – szybki dysk przenośny

TRANSCEND ESD350C to szybki przenośny dysk. Oferuje prędkość odczytu na poziomie 1 050 MB/s oraz zapisu do 950 MB/s. Przeznaczony jest dla użytkowników, którzy potrzebują wydajnego nośnika danych. Model ten korzysta z interfejsu USB 3.1 typu C.

TRANSCEND ESD350C to szybki i wytrzymały dysk przenośny

Poprzez wykorzystanie w nośniku kości 3D NAND TLC otrzymujemy dłuższą żywotność dysku niż w modelach opartych na 2D NAND. TRANSCEND ESD350C posiada gumowe etui w kolorze morskim. Antypoślizgowy materiał pomaga uchronić dysk przed uszkodzeniami. Razem z nośnikiem otrzymujemy dwa kable o końcówkach do USB typu C oraz typu A. Producent dostarcza do urządzenia oprogramowanie TRANSCEND Elite. Dzięki niemu możemy zarządzać danymi oraz samym dyskiem. Umożliwia ono m.in. tworzenie kopii zapasowych oraz szyfrowanie i przywracanie danych. Program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz macOS 10.10.

Dostępność i cena

Dysk ESD350C pojawi się w polskich sklepach w czerwcu. Sugerowane ceny producenta to odpowiednio: 409 złotych za wersję 240 GB, 579 złotych za wersję 480 GB oraz 869 złotych za wersję 960 GB. Kupując nośnik, otrzymujemy trzyletnią gwarancję na produkt. Więcej informacji na temat tego modelu można znaleźć na stronie producenta.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media