128
Views

WhatsApp Premium to nowa usługa, która będzie dostępna w ramach subskrypcji. Przeznaczona będzie głównie dla klientów biznesowych. Rozwiązanie to już działa, jednak obecnie w fazie testów.

WhatsApp Premium narzędziem dla klientów biznesowych

Meta postanowiła rozszerzyć zakres usług popularnego komunikatora i wprowadza na rynek subskrypcję WhatsApp Premium. Usługa ta skierowana jest do klientów biznesowych i pozwala m.in. na tworzenie spersonalizowanych linków czy podpięcie wersji Premium do maksymalnie 10 urządzeń. Ma to na celu zwiększenie komfortu kontaktu z klientami.

Przeczytaj także: Masz starszy iPhone? WhatsApp przestanie niebawem działać

WA Premium jest więc narzędziem, które ułatwi pracę, zwłaszcza tym osobom, które do pracy wykorzystują to samo konto. Podpięcie go do wielu urządzeń wpłynie na komfort pracy m.in. przedstawicieli biznesowych. Usługa jest obecnie w fazie testów i dostępna jest dla określonych użytkowników.

WhatsApp Premium dostępny, ale dla wybranych użytkowników!_1
Źródło: WABetaInfo

Usługa dostępna jest dla wybranych

Obecnie WhatsApp Premium został udostępniony osobom, które korzystają z wersji Beta WhatsApp Business na urządzeniach z systemem Google Android i Apple iOS. Jak podaje WABetaInfo, nowa usługa nie jest dostępna dla wszystkich, a została udostępniona określonym firmom w niektórych krajach.

Pozostaje jednak pytanie, czy zakup WhatsApp Premium jest naprawdę konieczny. Usługa poza dwoma wyżej wymienionymi funkcjami nie oferuje nic nadzwyczajnego. Pozostałe funkcje są takie same jak w przypadku darmowej wersji popularnego komunikatora.

WhatsApp zablokował 2mln kont
Wersja Premium komunikatora skierowana jest dla klientów biznesowych.

Źródło: AndroidPolice, WABetaInfo

Kategoria artykułu
Internet
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.