90
Views

Marka Parkside słynąca z produkcji narzędzi elektrycznych i innych urządzeń, które można kupić w sieci sklepów Lidl Polska, z pewnością ma swoje grono fanów. Dlatego też przez 3 dni w sklepach Lidl dostępne będą wyjątkowe gadżety marki Parkside. Warto się śpieszyć!

Gadżety marki Parkside w sprzedaży

Narzędzia marki Parkside cechują się wysoką jakością wykonania oraz wydajnością, która pozwala na kilkugodzinną pracę w ciężkich warunkach. W ofercie producenta znajdziemy wiele elektronarzędzi, które można zarówno wykorzystać w profesjonalnych zastosowaniach, jak i przy okazji domowych remontów czy majsterkowania.

Wyjątkowe gadżety marki Parkside dostępne w Lidlu tylko przez 3 dni!
Wyjątkowa kolekcja gadżetów Parkside będzie dostępna w sklepach Lidl tylko przez 3 dni!

Przeczytaj także: Elon Musk sprzedaje perfumy. „Kupujcie, bym mógł zapłacić za Twittera”.

Urządzenia tego producenta dostępne są w sieci sklepów Lidl Polska i z pewnością marka posiada wielu fanów, dlatego też zdecydowano się na wprowadzenie do sprzedaży gadżetów. Wyjątkowe gadżety marki Parkside, takie jak otwieracz do butelek, bluza dresowa czy męskie bokserki będzie można kupić w sklepach Lidl przez określony czas.

Specjalna oferta ograniczona czasowo

Od 13 do 15 października w sklepach sieci Lidl Polska będzie można kupić gadżety marki Parkside. Specjalną kolekcję produktów będzie można kupić jedynie w ciągu tych trzech dni. W sklepach pojawią się bluzy z logiem marki Parkside (54,90 PLN), koszulki (29,99 PLN), kubki (24,99 PLN), bokserki (25,28 PLN/2-pak) czy praktyczne torby na lunch (69,90 PLN).

Gadżety marki Parkisde, które będą dostępne w sklepach Lidl Polska w okresie od 13 do 15 października, będą również objęte promocją. Jeśli zdecydujemy się na zakup odzieży lub bielizny, to dzięki specjalnej ofercie przy zakupie 2 produktów z tej kategorii trzeci z nich zostanie przeceniony o 30 proc. przy kasie!

Źródło: Lidl Polska

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.