Jak Zlatan Ibrahimović przygotowuje się do Euro?

W przeddzień Euro, Zlatan podjął współpracę z innym sukcesem szwedzkiego eksportu – Volvo – by dostarczyć nam informacji, co siedzi w głowie supergwiazdy oraz by wspierać ofertę Szwecji na mistrzostwach. Volvo jest pewne, że Europa wie z kim ma do czynienia – z piłkarzem, który potrafi zażartować – „Przyszedłem jako król, odszedłem jako legenda” – z kamienną twarzą.

Urodzonemu w Szwecji, ze związku bośniackiego Muzułmanina i katolickiej Chorwatki Zlatanowi, nie są obce przeciwności oraz odmienności. Jego rygorystyczne wychowanie wykreowało go na upartego i pracowitego, z ambicją do walki.

Volvo_V90_MadeBySweden_Photo_3_Facebook (Kopiowanie)

Zlatan Ibrahimović i Volvo. Co wyniknie z tego połączenia?

Ibrahimović zawsze ma swój własny styl i Volvo wyprodukowało V90 dokładnie pod taki gust. Luksusowe kombi z mocą i zaufaniem Zlatana, śmiało stawia kroki w przyszłość pamiętając, co wyróżnia Volvo. Założona w 1927 roku firma, stawia bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu, pozostając przy tym w czołówce samochodowych innowacji oraz zdobywając liczne nagrody w dziedzinie projektowania. V90 nastawione jest na pojawienie się na rynku w Europie i poza jej granicami w okresie letnim.

Zarówno Volvo jak i Zlatan są przekonani, że pozostawanie wiernym sobie podczas gdy jest się gotowym na przyszłość, to droga do sukcesu. Kogokolwiek wspierasz w tym roku, pozostaje w tyle. Podziel się swoimi przemyśleniami na #madebysweden.

Volvo V90 Location Profile
Stworzone przez REDPILL.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Obowiązkowa fotowoltaika od 2025 roku? Sprawdź szczegóły.

Ma tylu zwolenników ilu przeciwników. Energia ze słońca to...

Unia zdecydowała. Wszyscy mają mieć USB-C. iPhone też

Czyżby nadchodził koniec ery złącza Lightning? Wydaje mi się,...

Rząd wyda 15 mln zł abyś nie oglądał stron dla dorosłych!

Inflacja, problemy z gospodarką i szereg innych problemów, a......

Sony Xperia 1 IV – audio i aparat to jego największe atuty

Sony Xperia 1 IV była dla mnie niesamowicie ciekawym...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!