86
Views

W przeddzień Euro, Zlatan podjął współpracę z innym sukcesem szwedzkiego eksportu – Volvo – by dostarczyć nam informacji, co siedzi w głowie supergwiazdy oraz by wspierać ofertę Szwecji na mistrzostwach. Volvo jest pewne, że Europa wie z kim ma do czynienia – z piłkarzem, który potrafi zażartować – “Przyszedłem jako król, odszedłem jako legenda” – z kamienną twarzą.

Urodzonemu w Szwecji, ze związku bośniackiego Muzułmanina i katolickiej Chorwatki Zlatanowi, nie są obce przeciwności oraz odmienności. Jego rygorystyczne wychowanie wykreowało go na upartego i pracowitego, z ambicją do walki.

Volvo_V90_MadeBySweden_Photo_3_Facebook (Kopiowanie)

Zlatan Ibrahimović i Volvo. Co wyniknie z tego połączenia?

Ibrahimović zawsze ma swój własny styl i Volvo wyprodukowało V90 dokładnie pod taki gust. Luksusowe kombi z mocą i zaufaniem Zlatana, śmiało stawia kroki w przyszłość pamiętając, co wyróżnia Volvo. Założona w 1927 roku firma, stawia bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu, pozostając przy tym w czołówce samochodowych innowacji oraz zdobywając liczne nagrody w dziedzinie projektowania. V90 nastawione jest na pojawienie się na rynku w Europie i poza jej granicami w okresie letnim.

Zarówno Volvo jak i Zlatan są przekonani, że pozostawanie wiernym sobie podczas gdy jest się gotowym na przyszłość, to droga do sukcesu. Kogokolwiek wspierasz w tym roku, pozostaje w tyle. Podziel się swoimi przemyśleniami na #madebysweden.

Volvo V90 Location Profile

Stworzone przez REDPILL.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.