Clubhouse w końcu trafił na smartfony z Androidem!

Clubhouse to aplikacja społecznościowa, o której głośno było rok. Appka do tej pory dostępna była jedynie na urządzeniach z oprogramowaniem iOS, jednak po 12 miesiącach w końcu trafi ona na smartfony i tablety z systemem Google Android!

Clubhouse w końcu trafia na system Android

Premiera aplikacji Clubhouse odbyła się ponad rok temu i od tego czasu dostępna była jedynie na systemie Apple iOS. Aplikacja, w której korzysta się głównie z nagrań audio nie jest jednak dostępna dla każdego. Aby zarejestrować się w aplikacji potrzebne jest specjalne zaproszenie od osoby, która już posiada konto na tym portalu społecznościowym. Ta „eksluzywna” aplikacja w końcu dostępna jest na smartfony i tablety z systemem Android.

Aplikacja, która trafi do użytkowników urządzeń mobilny z systemem Google Android nie będzie jednak finalną wersją. Clubhouse, który trafi na systemy giganta z Mountain View z początku będzie dostępna jedynie w becie. Nie jest wykluczone to, że użytkownicy będą mogli doświadczyć błędów czy nie wszystkie funkcje będą działały poprawnie.

clubhouse
Clubhouse ofcjdialnie trafi na urządzenia z Androidem.

Czy aplikacja od razu trafi do wszystkich?

Niestety nie. Jak poinformował Clubhouse, aplikacja, która trafi na systemy Google Android z początku będzie dostępna tylko i wyłącznie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Oczywiście z czasem zasięg ten zostanie powiększony i aplikacja trafi do użytkowników w Europie. Jak podkreślają twórcy, Clubhouse na inne rynki trafi w przeciągu kilku tygodni.

Przeczytaj także: System Android Auto 6.3 dostępny do pobrania

Twórcy aplikacji cały czas będą monitorować działanie Clubhouse na systemach Android. Aplikacja będzie aktualizowana na bieżąco w celu wyeliminowania wszelkich błędów i usterek. Appka w dalszym ciągu jest rozwijana. Twórcy chcą wprowadzić nowe funkcje, takie jak wprowadzenie płatności za treści czy tworzenie nowych klubów.

Jeszcze nie wiadomo kiedy aplikacja trafi do użytkowników z Polski.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Chiny spamują Twittera materiałami +18. Wszystko by ukryć protesty!

Restrykcje związane z pandemią koronawirusa w Chinach zapoczątkowały protesty....

Twoje stare BMW może być lepsze niż nowe!

Po co kupować nowe, skoro twoje stare BMW może...

Na popularnym serwisie aukcyjnym już tego nie kupisz.

Walka z motoryzacją wchodzi na kolejny poziom. Na popularnym...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Przejechał Porsche 911 Turbo ponad milion kilometrów

Niektórzy są tak przywiązani do swoich aut, że pokonują...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!