89
Views

Wartość kryptowalut, jak i ich popularność rośnie z dnia na dzień. Oczywiście najpopularniejszą i najbardziej wartościową z nich jest bitcoin. Revoult, aplikacja finansowa wprowadziła funkcje, która pozwoli na wypłacanie bitcoinów do prywatnych portfeli.

Wartość bitcoina rośnie z sekundy na sekundę

Bitcoin to obecnie najbardziej wartościowa kryptowaluta Ethereum. W momencie pisania tej aktualności, wartość jednego bitcoina wynosi około 215 tysięcy złotych. Nic więc dziwnego, że każda osoba, która chce choć trochę się wzbogacić otwiera kopalnie bitcoinów. Ciepri na tym rynek kart graficznych, jednak “górnicy” się tym nie przejmują i notorycznie wykupują karty GPU w sklepach.

Popularność bitcoina jest tak duża, że aplikacja finansowa Revoult udostępniła nową funkcję, dzięki której posiadacze e-waluty będą mogli ją przetransferować na zewnętrze portfele. Z aplikacji korzysta już około 15 miliona osób na świecie, a wśród nich na pewno znajdą się osoby, które na swoim koncie posiadają kryptowaluty. Nowa funkcja Revoult pozwoli decydować, gdzie użytkownik będzie mógł je przechowywać. Firma określa nową funkcję jako elastyczne, swobodne rozwiązanie, dzięki któremu każdy może kontrolować posiadane kryptowaluty.

revoult
Revoult wprowadza funkcję wypłaty bitcoinów!

Dla kogo nowa funkcja Revoult?

Nowa funkcja aplikacji Revoult nie będzie z początku dostępna dla wszystkich użytkowników. Najpierw skorzystają z niej użytkownicy w Wielkie Brytanii, którzy korzystają z planu Metal. Przejście na ten plan zajmuje kilka sekund. Dzięki niemu można korzystać z nowych funkcji i rozwiązań aplikacji.

Przeczytaj także: 50 milionów w Bitcoinach przechwycone, ale gdzie hasło?

Obecnie nowa funkcja aplikacji Revoult znajduje się w fazie testów. Obecnie użytkownicy mogą do dać do appki trzy zewnętrzne adresy i wypłacić 500 funtów dziennie lub 1000 GBP miesięcznie. Każdy proces wypłaty wymaga dwuetapowego uwierzytelniania.

Nowa funkcja trafi do innych planów oraz na inne rynki trafi w niedalekiej przyszłości.

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Biznes
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.