Pewien nauczyciel z Tarnowskich Gór zamontował ukrytą kamerę w szkolnej toalecie i podglądał uczniów. Wszystko wydało się, gdy jeden z uczniów znalazł kamerę.

Nauczyciel zamontował kamerę w toalecie i podglądał uczniów.

5 grudnia tego roku jeden z uczniów zauważył niewielką kamerkę ukrytą w spłuczce męskiej toalety, bez zastanawiania się wykręcił ją i zabrał ze sobą do klasy. Nie wiadomo by było kto stoi za tym czynem, gdyby nie sam zainteresowany, który przyszedł do klasy, w której przebywał uczeń i chciał, aby ten oddał mu jego własność, czego uczeń naturalnie odmówił.

Przeczytaj także: Streamerka pokazała za dużo. Podobno przypadkiem. Jasne.

Nauczyciel zamontował kamerę w toalecie i podglądał uczniów.
Nauczyciel zamontował kamerę w toalecie i podglądał uczniów.

Jak dalej potoczyła się sprawa?

Do szkoły wezwano rodziców, a następnie policję. Podglądacz został zawieszony w trybie pilnym, a dnia następnego doszło do rozwiązania umowy za porozumieniem stron.

W zeszły poniedziałek doszło do incydentu z nauczycielem naszej szkoły. Przeprowadziłem rozmowę z nauczycielem, rodzicami i policją. Nauczyciel w trybie pilnym został zawieszony. Następnego dnia za porozumieniem stron została z nim rozwiązana umowa – dyrektor tarnogórskiego mechanika

Dyrektor zaapelował także o powstrzymanie się od różnego rodzaju komentarzy, a także stawianiu szkoły w złym świetle, bo jak zaznaczył chciałby zachować wizerunek szkoły, który był budowany przez wiele lat. Wiele lat pracował także podglądacz, bo mowa o 10 i jak twierdzi dyrektor, nigdy nie było na niego żadnych skarg.

Źródło: tarnogorki.info