88
Views

Kiedy myślicie o firmie Samsung, przed waszymi oczami ukazuje się elektronika. Producent z Korei Południowej w swojej ofercie posiada sprzęt AGD i RTV, smartfony, tablety, słuchawki, lustrzanki i wiele innych urządzeń. Teraz do tego grona dołączają spodnie Samsung. 

Producent obiera ciekawy kierunek

Mogłoby się wydawać, że producenci elektroniki nie wychodzą poza swoje strefy działań. Okazuje się, że tak nie jest, bo przecież Xiaomi w swojej ofercie posiada m.in. zmiotki czy mopy. Wydaje się, że Samsung poszedł tym tropem, jednak podążył drogą, której nikt z nas się nie spodziewał. Południowokoreański producent poszedł w modę. 

Przeczytaj także: Samsung nie będzie inny! Gigant tworzy platformę do grania

Nowe spodnie Samsung zostały zaprojektowane i stworzone we współpracy z firmą Dr Denim . Są one “kompatybilne” jedynie ze smartfonem Samsung Galaxy Z Flip 3. Spodnie prezentują bardzo charakterystyczny design i posiadają charakterystyczną kieszonkę, w której zmieścimy jedynie wyżej wspomniany model składanego smartfona. 

Spodnie Samsung to coś, czego się nie spodziewaliśmy

Jeansowe spodnie Samsung dostępne są zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. W miejscu, w którym zazwyczaj znajdują się jedynie kieszenie, znajdziemy wyszyte litery “Z”. Taki sam szczegół znalazł się na tylnych kieszeniach, jednak w tym przypadku literę namalowano. Największą jednak “atrakcją” jest specjalna kieszonka na smartfona Galaxy Z Flip 3, którą umieszczono na udzie prawej nogi. 

Wymiary kieszonki pasują idealnie do złożonego smartfona Galaxy Z Flip 3. Kwota? Jest bardzo wysoka, ponieważ spodnie Samsung zostały wycenione na 1499 dolarów australijskich, czyli około 4500 PLN. Nie jest to jednak cena za same spodnie, ponieważ w zestawie znajdziemy sam smartfon. Oczywiście! Do sprzedaży trafi jedynie 450 tego typu zestawów i można je już zamawiać. Czy będą dostępne w Polsce? Tego nie wiemy.

Źródło: Samsung

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.