Spotify na Apple Watch zyska długo wyczekiwaną funkcję

Apple Watch bez modemu LTE nie ma możliwości połączenia się z internetem. Oczywiście kiedy telefon jest obok, internet udostępniany jest zegarkowi. Co jednak kiedy chcemy potrenować bez telefonu i posłuchać przy tym muzyki na słuchawkach? Spotify powoli wprowadza funkcję, która to ułatwi.

Spotify na Apple Watch z pożądaną funkcją

Słuchanie muzyki podczas treningu to dla wielu konieczność. W takim przypadku pobieranie ulubionych utworów na smartwatch jest opcją idealną. Jedno kliknięcie i możemy zostawić telefon w szafce z ubraniami. Użytkownicy Spotify do tej pory nie mogli jednak z tego korzystać, wszystko się jednak zmieniło .

Najnowsza aktualizacja aplikacji pozwoli na pobieranie ulubionych utworów do pamięci zegarka Apple. Tyczy się to wszystkich utworów, albumów, playlist czy podcastów. Dzięki wprowadzeniu takiej funkcji, Spotify umożliwia swoim użytkownikom słuchania utworów w trybie offline. Opcja ta działa na takiej samej zasadzie jak w przypadku zapisywania piosenek na smartfonie.

Reklama

Apple Watch Spotify
Nowa funkcja zapisywania utworów na zegarku Apple wkrótce trafi do użytkowników!

To jednak nie wszystko!

Posiadacze urządzeń od Apple dostaną również kolejną nowość poza zapisywaniem utworów na zegarku Apple Watch. Spotify od dłuższego czasu rozwija integrację aplikacji z Siri. Najnowsza aktualizacja sprawi, że sterowanie muzyką za pomocą poleceń głosowych będzie wygodniejsza.

Przeczytaj także: Hey Spotify. Poznajcie nowego asystenta głosowego

Warto jednak zaznaczyć, że funkcja ta nie została jeszcze udostępniona wszystkim użytkownikom aplikacji streamingowej. Będzie ona wdrażana na przestrzeni następnych kilku tygodni, dlatego też jeśli jeszcze jej nie masz, musisz uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Spotify

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama