Connect
To Top

Suzuki Swift Sport na co dzień

W sierpniu miałem okazję sprawdzić możliwości Suzuki Swift Sport podczas jazd na torze. Auto niczym trochę większy gokart dawało dużo frajdy. Czy jednak jego sportowe zacięcie nie będzie przeszkadzać podczas jazdy na co dzień? Postaram się o tym opowiedzieć. Zapraszam do lektury bardzo krótkiego artykułu.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Ten tekst o Suzuki Swift Sport będzie krótki tylko i wyłącznie dlatego, że auto opisałem (mam nadzieję dokładnie) w ramach wrażeń z jazdy na torze. Sam Suzuki Swift (bez Sport) także pojawił się na MenWorld.pl, dlatego nie będę opisywał tego, jaki ma bagażnik i tak dalej. Skupię się na tym, czy sportowy styl tej wersji Swifta nie prowokuje zbytnio, co może być przecież uciążliwe podczas codziennej jazdy.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media