Connect
To Top

Test Huawei Matebook D – laptop w dobrej cenie

Huawei przyzwyczaił nas do tego, że oferuje dobre jakościowo smartfony oraz tablety. Marka chce podbić kolejny rynek. Oto test Huawei Matebook D. Jest to uniwersalny laptop w dobrej cenie.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Kiedy otrzymałem propozycję przeprowadzenia testu laptopa Huawei Matebook D z przyjemnością się zgodziłem. Głównie dlatego, że na co dzień pracuję z dużo mniejszą matrycą, dlatego chciałem sprawdzić, czy dużym problemem byłoby wrócenie do 15,6 cali. Kolejną sprawą jest to, że Huawei w kwestii laptopów jest “świeżakiem”. Dlatego też chętnie przekonam się, czy może rywalizować z takimi markami jak HP, ASUS, Lenovo czy Acer. Przede wszystkim jednak notebook posiada dobre parametry techniczne, a co ważne nie musimy zostawiać dwóch wypłat w sklepie, by być jego posiadaczem. Dlatego zapewne wiele osób będzie chciało dowiedzieć się czegoś więcej o tym modelu przed zakupem. Postaram się przedstawić najważniejsze informacje na jego temat.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media