Ucieczka z Rosji! Ma brakować biletów lotniczych!

Rozpoczyna się ucieczka z Rosji? Po wygłoszeniu orędzia przez Władimira Putina w Federacji Rosyjskiej zrobiło się zamieszanie. Jak donosi portal NEXTA, w kraju zaczyna brakować biletów lotniczych!

Rosjanie przestraszyli się prezydenckiego orędzia!

Już wcześniej pisaliśmy o tym, że w Rosji nastąpiło poruszenie, kiedy dowiedziano się rzekomej mobilizacji wojskowej. Co prawda Władimir Putin ogłosił, że mobilizacja jest na ten moment częściowa, to jednak Rosjanom nie śpieszy się na front. Nic dziwnego, skoro co chwile słyszy się o niedziałającym sprzęcie wojskowym.

Przeczytaj także: Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu. Częściowa mobilizacja oficjalnie ogłoszona

Dlatego też rozpoczęła się wolna ucieczka z Rosji. Rosjanie nie tylko wyszukują hasła w przeglądarce Google, ale również przeszli do bardziej konkretnych działań. Jak podaje portal NEXTA, kupienie biletu z Rosji do innych krajów jest obecnie bardzo trudne, ponieważ rzekomo zaczyna brakować biletów!

Rozpoczęła się ucieczka z Rosji!

Czy ucieczka z Rosji właśnie się rozpoczęła? Wszystko na to wygląda. Strach przed udaniem się na front mocno przestraszył Rosjan, którzy zaczęli nagminnie wykupywać bilety lotnicze do innych krajów. Jak informuje portal NEXTA zakup biletu m.in. do Erywania, Tbilisi czy Stambułu jest praktycznie niemożliwy!

Patrząc na grafiki udostępnione przez portal NEXTA na Twitterze, możemy zobaczyć, że biletów w klasie ekonomicznej nie ma, a jeśli się pojawią, to ich cena przekracza 3,5 tys. złotych! Ucieczka z Rosji jest bardzo trudna nie tylko z tego względu, bo przecież przez nałożone sankcje, Rosjanie mogą latać tylko do określonych państw! Informacje na temat braku biletów potwierdziło także brytyjskie radio Times Radio!

Źródło: NEXTA @Twitter

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji? Wszystko przez słowa Putina!

Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu rosyjskiego, w którym...

Walcz z emisją CO2 razem podczas Suunto Communiting Day

Podczas Suunto Communiting Day otrzymamy możliwość razem z innymi...

Ghost of Tsushima trafi na PC? Tak mówią przecieki!

Kolejna duża gra stworzona na konsole PlayStation dostanie port...

Powrót polio. Choroba znowu paraliżuje setki dzieci

W czasach COVID-19 wzmogła się aktywność grup antyszczepionkowych. I...

OLX z 2 zarzutami od UOKiK. Chodzi m.in. o przesyłki OLX

UOKiK postawił dwa zarzuty popularnej platformie sprzedażowej OLX. Chodzi...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj