Connect
To Top

Ford Focus Active Kombi – rodzinne auto dla aktywnych

Zdaniem niektórych, moda na wprowadzanie terenowych cech do różnych segmentów, przybiera znamiona absurdu. Wszechobecne SUV-y i crossovery, uśmiercanie kultowych modeli na rzecz „terenowych” odpowiedników, dodawanie uterenowionych wersji wyposażeniowych gdzie się da itp. W kilku przypadkach jednak ten trend ma sens. Przykład? Testowany Ford Focus Active Kombi.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Udawanie podróżnika? Nie do końca! Oto Ford Focus Active Kombi

Zacznijmy od początku. Czasy prawdziwych terenówek, które były surowe, twarde, wolne, ale wszędzie dało się nimi wjechać bezpowrotnie mijają. W ofertach kilku producentów zostały co prawda ostatnie białe kruki tego nurtu, ale jest ich coraz mniej i prędzej czy później, wyginą śmiercią naturalną. Z jednej strony popularność takich wszędołazów spada, z drugiej klienci oczekują czegoś innego i producenci, chcąc zachować profity, muszą się do tego dostosować. Takie czasy! Stąd też takie twory jak testowany przez nas Ford Focus Active Kombi.

W związku z tym, jak grzyby po deszczu pojawiają się najróżniejszej maści wielkie i luksusowe SUV-y, miejskie crossovery i najróżniejsze wariacje. Ba! Niektóre modele, które do tej pory okupowały „zwykłe” segmenty, stają się uterenowionymi hybrydami, które łączą w sobie cechy różnych aut. Np. Renault Espace, kiedyś typowy rodzinny VAN, dziś podniesiony samochód rodzinny o cechach SUV-a. Teraz wiele osób chce mieć auto do wszystkiego i nie da się ukryć, że te wariacje z terenowymi cechami do tego się nadają.

Ford Focus Active Kombi wygląda naprawdę dobrze. Zgadzacie się?

Ford Focus Active Kombi wygląda naprawdę dobrze. Zgadzacie się?

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.