Connect
To Top

Huawei P20 – test smartfona

Debiut rynkowy rodziny smartfonów Huawei z serii P20 odbił się bardzo szerokim echem w smartfonowej branży głównie za sprawą możliwości fotograficznych tych smartfonów, które to praktycznie biją wszystkie inne modele konkurencji. Jednakże nie są to jedyne zalety nowych smartfonów z rodziny P. O ich obecności (oraz wadach) przekonacie się czytając tę recenzję. Zapraszam.

Wstecz1 z 20Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Huawei P20 nie dość, że jest bardzo wydajnym sprzętem – tak samo wydajnym jak modele P20 i Mate 10 Pro, to jeszcze ma szereg innych zalet. Świetny wygląd – głównie w charakterystycznej wersji Twilight, wsparcie dla sztucznej inteligencji oraz aparat o potężnych możliwościach fotograficznych, pokazujący pazur w ujęciach wieczornych i nocnych.

Wstecz1 z 20Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media