Connect
To Top

Peugeot 308 2.0 BlueHDI – oszczędne GT – test

Auta kompaktowe posiadają znaczny udział na rynku motoryzacyjnym. Wiele osób podczas wyboru swojego nowego samochodu wymaga, by nie był to zwykły środek transportu. Oczekujemy, aby auto, nawet kompaktowe dawało nam frajdę z jazdy. Czy Peugeot 308 GT 2.0 BlueHDI, a więc z motorem diesla jest właśnie takim pojazdem?

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Popularna “trzysta ósemka” jest z nami od 2013 roku, kiedy to zadebiutował podczas Frankfurt Motor Show. Co ciekawe, model ten zdobył nagrodę Car of the Year 2014. Jak można się domyślać, testowana wersja GT może być usportowioną wersją tego kompakta. Ba, może nawet jest to hot hatch. Cóż, o ile wygląd może to sugerować, o tyle motor pod maską mówi już coś innego. Czy testowany Peugeot 308 2.0 BlueHDI okaże się być jednak dobrą propozycją? Jakby nie patrzeć, to dynamicznie wyglądający kompakt, który jest oszczędny. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to ciekawa alternatywa dla Golfa GTD.

Czy Peugeot 308 2.0 BlueHDI w wersji GT okaże się być fajnym autem kompaktowym? Sprawdźmy to

Czy Peugeot 308 2.0 BlueHDI w wersji GT okaże się być fajnym autem kompaktowym? Sprawdźmy to

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media